Про нас

™ KrisPol — український виробник домашнього текстилю.

Уже майже 20 років ми виготовляємо комплекти постільної білизни, ковдри, подушки та пледи. Роки невтомної праці та удосконалення привели нас до того, що ми є постачальниками товарів у багатьох інтернет-магазинів.

З початком війни у нас з'явились ще й спальники, бо ми хотіли бути корисними та потурбуватись за наших захисників.

Всю продукцію ми виготовляємо з великою любов'ю та відповідальністю, тому що нам важливо, щоб вона була не лише красива але й якісна. Щоб купуючи постільну білизну для близької людини, ви були впевнені, що даруєте найкраще.

Кожну деталь ми продумуємо всією командою. Упаковка, листівка, маленький солодкий комплімент до замовлення, щоб це приносило Вам радість та позитивні емоції. 

ТМ KrisPol, - Зроблено з любов'ю для Вашого комфорту!

 

 

 

Сертифікавані тканиниСертифіковані тканини.  Усі тканини, які ми обираємо для постільної білизни мають відповідні сертифікати якості.

Широкий асортимент Широкий асортимент. Великий та багатий вибір постільної білизни. У нас ви зможете обрати продукцію на свій смак та гаманець.

Вигідна цінаВигідна ціна. В лінійці нашої продукції представлена постільна білизна від елітної до бюджетної лінії.

Привабливе пакування Привабливе пакування. Наше упакування дозволяє вишукано та красиво зробити корисний та практичний подарунок для близьких людей